Sportverenigingen

Gemeente Sluis heeft een tal van sportaanbieders. Sporten is gezond, zowel voor lichaam als geest en zorgt ook voor sociale contacten. En sport en bewegen kent geen leeftijdsgrens, je kunt daarom ook sporten op alle niveaus: competitief, recreatief en aangepast.

Wil je weten waar? Zoek dan hieronder op woonplaats de sport die u wilt beoefenen.

 Mist u uw vereniging/bedrijf laat dit dan weten via info@gemeentesluis.nl

​​​​​​Aardenburg

Krulbollen - Bolclub De Ware Vrienden, www.zeelandnet.nl/communities/dewarevrienden/
Bridgen - Bridgclub abc de Kaaipoort, https://14035.bridge.nl/
Tennis - TC SJEF, www.tcsjef.nl 
Handboogschieten - Handbooggilde Sint Sebastiaan, www.sint-sebastiaan-aardenburg.nl  
Voetbal - AVC Aardenburg, http://www.avcaardenburg.nl/   
Wielrennen - TC Aardenburg    
Bootcamp - Mindful coaching Caroline Hersschens
Zumba - Damesgymclub    
Kickboksen - Luc Verheije Kickboxing fight club, https://kickboxing-aardenburg.business.site/

Breskens

Tennis - TV de Boskreek, www.deboskreek.nl
Bridge - Breskense Bridge club, www.zeelandnet.nl/weblog/bbc/
Vissport - Hengelsportvereniging Ons genoegen Groede (Breskens), https://onsgenoegenbreskens.nl/
Wielrennen - Trimclub Breskens, https://tcbreskens.nl/ 
Voetbal - VV Breskens, www.vvbreskens.nl 
Korfbal - BKC Breskens, https://breskensekorfbalclub.nl/
Biljarten - Biljartclub ABC    
Turnen - DIO Breskens, www.diobreskens.nl 
Krulbollen - Arjoanbolbaan    
Fitness - Chrisfit, www.chrisfit-gym.nl
Judo - Judo breskens, www.jbn.nl

Cadzand

Voetbal - VV Cadzand, www.vvcadzand.nl
Tennis - www.desporthal.com
Squash - www.desporthal.com
Gymnastiek - www.desporthal.com

Eede

Voetbal - SV Eede
Biljart - Biljartvereniging Hof van Eede

Groede

Voetbal - VV Groede, www.vvgroede.nl 
Tennis - LTV Con Forza, www.con-forza.nl 

Hoofdplaat

Voetbal - VV Hoofdplaat, www.vvhoofdplaat.nl
Personal training - Elroy personal training, Elroy Personal Training
Dansfitness - Jays dansfitness en aquafitness, Jay's Fitness

Nieuwvliet

Biljart - Biljartvereniging Nieuwvliet

Oostburg

Volleybal - Volleybalvereniging YVC, https://ijvc.wordpress.com/
Wielrennen - Fietsclub Tio, https://fietsclubtio.nl/
Turnen - Turn '87, www.turn87.nl
Krulbollen - Bolclub Raak Tegen Staak, www.raaktegenstaak.nl
Scouting - Scouting Oostburg, www.scoutingoostburg.nl
Voetbal - SV Oostburg, www.svoostburg.nl 
Badminton - Bamintonvereniging de Sjuttul, https://desjuttuloostburg.nl/home/
Zwemmen - Zv Scheldestroom, www.scheldestroom.com
Wandelen - Voor de wind, www.wvvoordewind.nl
Kickboksen - Kickboks Oostburg    
Onderwatersport - Onderwatersportvereniging Narwal, www.osv-narwal.com 
Atletiek - Atletiekvereniging de Wielingen, www.avdewielingen.nl 
Fitness - Sweat Healthcenter, www.sweat.nu  
Fitness - Bodyline Healthcenter, https://bodylinehc.nl/
Yoga - Yoga Sati, www.yogasati.nl
Dansen - Dans- en balletschool Anita Bekers, http://www.balletschool-anitabekers.nl/
Geestveruimend - Taiji en Qigong, www.altijdjong.com
Zumba/workouts - Just a fitclub, JuSt A Fitclub | Facebook
Golfen - golfclub de Brugse Vaart, www.golfoostburg.com 
Schaatsen/skeeleren - IJs en Skeelerclub Het Grote Gat, www.hetgrotegat.nl 

Schoondijke

Voetbal - VV Schoondijke, www.vvschoondijke.nl 
Tennis - STV Gravelsteps, www.stvgravelsteps.nl
Judo - Budo Fieret, www.budo-fieret.nl

Sluis

Voetbal - SV Sluis, www.svsluis.nl 
Tennis - LTVS (tennis sluis), https://www.ltvs.nl/
Badminton - Badmintonvereniging Schepnet, https://mfcdekeure.nl/verenigingen/badminton
Fitness - Sport Fit Sluis, SportFit Sluis - Startpagina | Facebook

Waterlandkerkje

Biljart - Biljartvereniging De Pomerans
Krulbollen - Krulbolvereniging De Meermin    
Zumba - Damesgymclub

IJzendijke

Tennis - Tennisvereniging Tiola, www.tiola.nl 
Krulbollen - Bolclub Molenzicht, http://bolclubmolenzicht.nl/
Voetbal - VV IJzendijke, www.vvijzendijke.nl 
Yoga - Aurin yogacentrum, www.yogacentrum.org
Zwemsport - Sportvereniging Aqua-claire, www.aqua-claire.nl
Personal training - No Time Fit, https://notimefit.nl/
Personal training - Invorm, www.invorm-ijzendijke.nl