Parkeren campers en bussen

Campers en bussen (+ zes meter) zijn in Sluis welkom om te parkeren op de aangewezen plaatsen.

Campers

Op de reguliere parkeerplaatsen of op de parking voor grote voertuigen gelegen aan de Burgmeester Aernoudtsweg in Sluis. Het parkeren dient te gebeuren in één vak. Het is niet toegestaan om de camper dwars over meerdere vakken te parkeren.

In de gemeente Sluis is wildkamperen niet toegestaan. Dit betekent dat u officieel niet zomaar uw tent mag opzetten of met uw camper op een willekeurige plek in de openbare ruimte mag overnachten. De strenge regelgeving is bedoeld om de natuur te beschermen, vervuiling te voorkomen en overlast voor andere gebruikers van het gebied te minimaliseren. Onze gemeente telt vele verblijfsrecreatieterreinen waar u een plek kunt reserveren om onbezorgd te verblijven met uw kampeermiddel.

Bussen

Bussen kunnen hun passagiers laten in- en uitstappen bij de bushalte aan de Sint Annastraat en parkeren achter de Jumbo in Sluis. Of er kan worden geparkeerd op de aangewezen parkeerplaats aan de Burgmeester Aernoudtsweg in Sluis (gratis parkeren en ongeveer tien minuten lopen van het centrum).