Ga naar de inhoud

Website weer bereikbaar

Onze website werkt weer. Door de eerdere technische problemen kan het voorkomen dat sommige online diensten echter nog niet beschikbaar zijn. Voor deze diensten zijn we soms afhankelijk van andere websites en systemen die mogelijk nog niet goed werken. Daar wordt aan gewerkt en we hopen onze dienstverlening zo snel mogelijk weer op orde te krijgen.

Briljanten huwelijk voor Arséne en Diana Cuelenaere-Van Landschoot

Het is feest in de grensstreek: Arsène en Diana Cuelenaere-Van Landschoot vieren hun 65-jarig huwelijksfeest.  Dit briljanten jubileum is van een echtpaar dat, letterlijk en figuurlijk over de grens heen, door hard werken een succesvol familiebedrijf wist op te bouwen om daarna volop te genieten van vele mooie reizen.” 

Diana werd in 1936 geboren en groeide met haar vijf zussen op een boerderij in Maldegem op. Als vijfde in de rij liep ze vroeger op klompen naar de lagere school, waar destijds nog veel nonnen lesgaven. Hoewel ze dolgraag kleuterleidster had willen worden, hielp ze na de huishoudschool haar oudere zus als naaister met het maken van dameskleding, specifiek gericht op maatkleding, bruidskleding en rouwkleding. 

Arsène werd in datzelfde jaar (1936) geboren in Eede. Als oudste van vier kinderen groeide hij op binnen het molenaars/mengvoederbedrijf van zijn ouders. Na de lagere school, de HBS, de middelbare landbouwwinterschool en diverse cursussen, volgde hij later zijn vader op. Samen met zijn ouders en later ook met Diana bouwde hij de toen nog lokale onderneming uit tot een begrip in de regio onder de naam “Veevoeders Cuelenaere”. 

Vonk sloeg over op de dansvloer

De twee leerden elkaar kennen op de dansvloer in een van de destijds bekende Belgische ‘hovingen’: prachtig aangelegde openluchtdansvloeren waar bekende zangers optraden.  Na een verkering van enkele jaren lieten ze eerst een huis bouwen, waarna het huwelijk volgde. 

Trotse (groot)ouders

Samen kregen ze twee zoons. De oudste zoon werkt als staalconstructietekenaar en werkte al mee aan grote projecten; zijn vrouw is als voormalig Wit-Gele Kruis-verpleegkundige nog altijd actief waar nodig. 

De tweede zoon heeft, samen met zijn vrouw en inmiddels ook een van hun twee zoons, het familiebedrijf overgenomen en succesvol verder uitgebouwd.  Met de bouw van een loods in St. Kruis hebben ze hun graan opslagcapaciteit flink uitgebreid. 

Een rijk leven samen

Met 65 jaar liefde, 5 klein- en 6 achter kleinkinderen en een hechte familie om hen heen, kijken zij vandaag terug op een zeer rijk en geslaagd leven samen.