Ga naar de inhoud

Blijf ook in de zomer samen in beweging!

De zomer is begonnen. Veel mensen zijn wat vaker buiten, maken een wandeling of genieten van het mooie weer. Juist in deze periode is het fijn om op een laagdrempelige manier actief te blijven. 

In gemeente Sluis kun je gratis meedoen met een beweeggroep in de buurt. De beweeggroepen zijn actief in Breskens, IJzendijke en Cadzand-Bad op dinsdag en donderdag. Samen wandel je door de omgeving en onderweg doe je eenvoudige oefeningen voor balans, kracht en soepel bewegen. 

Alles gebeurt op een rustig tempo. Je doet mee op een manier die bij jou past. Ook als je weinig ervaring hebt of rustig wilt beginnen, ben je welkom. 

Samen wandelen maakt bewegen leuker en makkelijker vol te houden. Je komt buiten, ontmoet andere mensen en hebt een vast moment in de week om iets goeds voor jezelf te doen. 

Meedoen is gratis. Je kunt een keer aansluiten om te kijken of het iets voor je is. De sfeer is ontspannen en gezellig. Het gaat niet om prestaties, maar om samen in beweging komen en blijven. 

Wil je meedoen met een beweeggroep in de gemeente Sluis?  

Meld je dan aan via www.soofi.app en wandel gezellig mee!