Raadsleden en partijen

Voorzitter gemeenteraad

Burgemeester Marga Vermue

Burgemeester mr. M.M.D. (Marga) Vermue

(0117) 457 313
bestuurssecretariaat@gemeentesluis.nl

Overzicht fracties en namen raadsleden

Sluis Lokaal

Fractievoorzitter Sluis Lokaal dhr. A.M. Scheppers

A.H.M. Scheppers (fractievoorzitter)    
(0117)  35 04 80
06 24 18 39 90    
ascheppers@gemeentesluis.nl

Raadslid Sluis Lokaal de heer S. Quaak

J.A. Quaak    
06 53 15 40 66    
jquaak@gemeentesluis.nl

Raadslid Sluis Lokaal de heer S.J-P. Keijmel

Ing. Sebastiaan J-P. Keijmel    
06 51 42 68 37    
skeijmel@gemeentesluis.nl

Raadslid Sluis Lokaal mevrouw C.E.B. Tanghe

C.E.B. Tanghe    
(0117) 45 56 29
06 12 33 81 09    
ctanghe@gemeentesluis.nl

VVD

Fractievoorzitter VVD mevrouw M.L.L.C. van Beek

M.L.L.C. van Beek (fractievoorzitter)    
06 48 76 33 38    
mvanbeek@gemeentesluis.nl

Raadslid VVD de heer P.A.J.C. Thomaes

P.A.J.C. Thomaes    
(0117) 34 85 19
06 54 24 25 99    
pthomaes@gemeentesluis.nl 

Raadslid VVD de heer R. du Fossé

R. du Fossé     
(0117) 72 04 40
06 10 15 40 76    
rdufosse@gemeentesluis.nl

Raadslid VVD mevrouw M.S. Basting-Kok

M.S. Basting-Kok    
(0117) 37 19 10    
maaike@campingzonneweelde.nl

PvdA

Fractievoorzitter PvdA de heer R.P. Evers

R.P. Evers (fractievoorzitter)    
(0117) 49 25 41
06 10 62 03 45 (w)    
revers@gemeentesluis.nl

Raadslid PvdA mevrouw J.A. Kramer

J.A. Kramer    
06 19 17 43 81    
jkramer@gemeentesluis.nl

Raadslid PvdA de heer J.A. Elfrink

J.A. Elfrink    
06 12 21 10 64    
jelfrink@gemeentesluis.nl

CDA

Fractievoorzitter CDA mevrouw P.E.M. van de Vijver-van Deursen

P.E.M. vd Vijver-van Deursen (fractievoorzitter)    
06 51 26 85 45    
pvandevijver@gemeentesluis.nl 

Raadslid CDA de heer R.A. de Croock

R.A. de Croock    
(0117) 49 26 59
06 57 34 13 47    
rdecroock@gemeentesluis.nl

Raadslid CDA de heer L.C. Dekker

L.C. Dekker
ldekker@gemeentesluis.nl

SP

Fractievoorzitter SP de heer R. Eversdijk

R. Eversdijk (fractievoorzitter)    
06 42 22 07 47    
fractiesluis@sp.nl

Lijst Babijn

Fractievoorzitter Lijst Babijn de heer F. Babijn

F. Babijn (fractievoorzitter)    
(0117) 45 29 45    
fbabijn@gemeentesluis.nl 

Nieuw Gemeente Belang (NGB)

Fractievoorzitter NGB mevrouw M.J. Poissonnier-Dekker

M.J. Poissonnier-Dekker (fractievoorzitter)
(0117) 45 22 75
06 18 63 57 00    
mpoissonnier@gemeentesluis.nl

GroenLinks

Fractievoorzitter GroenLinks de heer R.B.A. Beijersbergen

R.B.A. Beijersbergen (fractievoorzitter)    
06 29 58 62 69    
rbeijersbergen@gemeentesluis.nl

Forum voor democratie (FvD)

Fractievoorzitter FvD mevrouw I.C.F. Claerhoudt

I.C.F. Claerhoudt (fractievoorzitter)    
iclaerhoudt@gemeentesluis.nl

Griffier

Griffier de heer P.T.G. Claeijs
 

Griffier dhr. P.T.G. (Paul) Claeijs

(0117) 457 129
PClaeijs@gemeentesluis.nl